قیمت کاغذ بازیافتی برای همه انواع کاغذهای دریافتی به فرمت‌های مختلف موجود از جمله کتاب، کاغذ، روزنامه باطله و حتی کاغذ پوشال میوه به‌صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. به‌عبارتی، ممکن است قیمت دقیق خرید کاغذ باطله در روز جاری با روزهای آتی به صورت جزئی تفاوت داشته باشد. با این حال، قیمت کلی و حدودی آن در سایت ما موجود است. به عنوان مثال، در حال حاضر قیمت هر کیلو کتاب باطله بین 6 تا 7 هزار تومان متغیر است. کافی است هر زمان که قصد فروش کتاب‌های باطله و یا هر نوع کاغذ باطله خود را دارید، برای اطلاع از قیمت‌ها با کارشناسان ما تماس بگیرید. به این ترتیب می‌توانید نرخ دقیق قیمت‌ها را جویا شوید. قیمت سایر فرمت‌های کاغذهای بازیافتی همچون روزنامه باطله نیز همواره در سایت ما به‌روزرسانی می‌شود. در صورت بروز هر نوع اختلاف، در کمترین زمان ممکن موارد فوق اطلاع‌رسانی می‌گردد.

این را بر خود وظیفه می دانیم که کاغذهای باطله را با قیمت مناسب از شما خریداری نماییم تا شاید مشوقی باشد برای شما که حتی فیش های بانکی خود را دور نریخته و جمع آوری نمایید. با این کار نه تنها به حفظ محیط زیست کمک می کنید بلکه بستری فراهم می آورید که جوانان ایرانی بتوانند شغل داشته و کسب درآمد کنند.

خرید کاغذ باطله

تفاوت انواع کاغذ و نحوه بازیافت آن ها ؟

جالب است بدانید که قیمت کاغذ باطله، روزنامه، مجله های رنگی، کتاب های درسی به یک اندازه نیست و به یک شکل بازیافت نمی شوند. هر یک از انواع کاغذ های باطله به شکل مجزایی بازیافت شده و برای کاربرد خاص استفاده می شوند. ما را همراهی کنید تا بیشتر با انواع کاغذ باطله و نحوه بازیافت آن ها آشنا شویم

خرید کاغذ باطله های خانه، اداره، شرکت، کارخانه و یا تولیدی شما و بازیافت آن ها کمک بزرگی به حفظ محیط زیست می کند. شاید این سوال برای شما ایجاد شود که چگونه می توانید بدون زحمت به بازیافت بهتر این ضایعات کمک کنید. قطعا جواب این سوال گذاشتن کاغذ های باطله در کنار سطل زباله نیست.

خرید کاغذ باطله

شاید فردی یا ارگانی این کاغذهای باطله را جمع کرده و بازیافت نماید اما تا رسیدن آن ها به سطل زباله مذکور هر لحظه ممکن است این کاغذها خیس شده و یا در اثر برخورد نور خورشید کیفیت خود را از دست بدهند. بهتر است به کاغذ به چشم یک طلا نگاه کنید.

برای تولید هر ورف کاغذ، کارتن و مقوا در طول روز تعداد بسیار زیادی درخت قطع می شود. قطع شدن بیش از اندازه درختان باعث بیشتر شدن آلودگی هوا، از بین رفتن زیست گاه طبیعی حیوانات و از همه مهمتر از بین رفتن محیط زیست می شود.

خرید کاغذ باطله

پس به نظر می رسد بعد از جمع آوری مقدار مشخصی از کاغذ باطله، کتاب، جزوه، روزنامه و مجله بهتر است آن ها در محیطی امن، خشک و خنگ نگهداری کرده و با یک تماس از نمایندگان پیک کاغذی  بخواهید به محل شما بیایند. نمایندگان ما با بررسی کاغذهای باطله و جداسازی آن ها از نظر کیفیت آن ها را وزن کرده و اقدام به خرید کاغذ باطله می نمایند. این یعنی با یک تیر دو نشان زدن و فروش کاغذهای باطله با قیمت منصفانه و کمک به بازیافت بهتر کاغذها.

چه نوع کاغذ باطله ای قابلیت بازیافت دارد؟

متاسفانه همه کاغذ باطله اطراف ما قابل بازیافت نیستند. البته کاغذهایی که قابل بازیافت نیستند را به صورت کمپوس و به عنوان کود استفاده می کنند. اگر به محیط زیست و بازیافت اصولی کاغذ اعتقاد دارید باید کاغذهای قابل بازیافت را از دیگر انواع کاغذ جدا کنید تا تحت تاثیر کاغذهای غیر بازیافتی قرار نگیرند. از این رو در ادامه کاغذ باطله های غیر قابل بازیافت را لیست می کنیم:

  • کاغذهای کثیف

کاغذهایی که به هر دلیل کثیف شده باشد. برای مثال جعبه پیتزا و یا جعبه مقوایی هر نوع مواد غذایی قابل بازیافت نیست. کاغذی که با نوع ماده غذایی و یا مواد دیگر برخورد داشته باشد غیر قابل بازیافت است. دلیل این امر خرابی الیاف کاغذ است که در مرحله انتهایی بازیافت به درستی به هم متصل نمی شود و بازیافت را با مشکل مواجه خواهد کرد.

  • کاغذهای روغنی

تفاوتی ندارد که کاغذ باطله با مواد غذایی روغنی شده باشد و یا در برخورد با مواد نفتی آسیب دیده باشد، در هر صورت غیر قابل بازیافت است. در قسمت نهایی بازیافت، چربی های موجود از چسبندگی الیاف پیشگیری می کند.

  • کاغذهای با چاپ رنگی

کاغذهای با چاپ سیاه و سفید تنها کاغذهایی هستند که بازیافت خواهند شد. اگر روزنامه، مجله، کتاب و کاغذ باطله با چاپ رنگی در اختیار داشتید بهتر است آن ها جدا کنید چرا که قابل بازیافت نیستند.

  • کاغذهای با لایه سلفون

اگر کاغذ باطله مورد نظر شما در ساختار خود پلاستیک داشت و یا یک لایه سلفون روی آن وجود داشت امکان بازیافت آن وجود ندارد. این مدل کاغذ حتی در صورت جدا کردن سلفون نیز قابل بازیافت نیست.

  • کاغذ باطله قبلا بازیافت شده

کاغذ تنها یک باز قابل بازیافت است و از این رو اگر کاغذ باطله موجود از مواد بازیافتی ساخته شده باشد دوباره قابل بازیافت نخواهد بود.

چه نوع کاغذهایی قابلیت بازیافت ندارند؟

برای همه علاقه مندان به طبیعت مهم است که حتی یک برگه کوچک کاغذ را نیز نگهداری کنند تا در فرایند بازیافت کاغذ به محصول جدید تبدیل شود؛ اما یک خبر ناراحت کننده برای آن ها داریم: همه انواع کاغذ باطله قابل بازیافت نیستند. در فرایند خرید کاغذ باطله کارشناسان کاغذها را از ابعاد مختلف بررسی می کنند و تنها کاغذهایی خریداری می شوند که قابل بازیافت باشند. وجود یک ماده خارجی در الیاف کاغذ قابلیت بازیافت آن را از بین می برد و شرکت های بازیافت تنها کاغذهایی را بازیافت می کنند که سفید بوده و چاپ سیاه و سفید دارند. در این مقاله برای دوست دارند طبیعت کاغذهایی که قابلیت بازیافت ندارند را معرفی می کنیم تا با جداکردن آن ها کیفیت دیگر کاغذها را به خطر نی اندازید.

با کاغذهای باطله چه کنیم؟

اگر به حفظ محیط زیست علاقه دارید بهتر است کاغذهایی که در طول روز استفاده می کنید را به دسته های مختلف تقسیم کنید. کاغذهایی که در رده های گفته شه قرار نمی گیرند، قابل بازیافت و تبدیل شدن به یک محصول جدید را دارند. این درحالی است که کاغذهای آغشته شده به روغن های صنعتی، مواد نفتی و مواردی که مصرف بهداشتی داشته اند تنها باید سوزانده شوند؛ اما هستند کاغذهایی که با دفن آن در خاک و انجام فعالیت های شیمیایی روی آن قابلیت استفاده به عنوان کود را دارند.

پیک کاغذی  در اسرع وقت جهت خرید انواع کاغذهای باطله مشتریان در محل مشتریان حضور پیدا کرده و با آخرین قیمت کاغذ از مشتریان آنها را خریداری میکند و وارد چرخه بازیافت میکند اگر میخواهید به محیط زیست کمک بسزایی کنید بهترین راه حل فروش کاغذهای باطله به شرکت های این زمینه می باشد.

 

گالری

فهرست مطالب

این عنوان است

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است

این عنوان است

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است
اینجا کلیک کنید

مطالب دیگر وب سایت ما

شیوه صحیح مطالعه کدام است؟

شیوه صحیح مطالعه کدام است؟

شیوه صحیح مطالعه ؛ یکی از بزرگ‌ترین موانع موفقیت دانش‌آموزان، معضل فراموشی است. اگر از دانش‌آموزان دبیرستانی یا کنکوری این سؤال را مطرح کنید که بزرگ‌ترین مانع پیش رویشان در درس خواندن چیست، احتمالاً با یکی از دو پاسخ زیر مواجه می‌شوید

خریدار کتاب کهنه

خریدار کتاب کهنه

مجموعه پیک کاغذی خریدار کتاب کهنه با قیمت مناسب و البته خیلی سریع وفقط با یک تماس . احتمالا بخش اعظمی از انباری شما را کتاب باطله های دوران دبیرستان و دانشگاه پر کرده است. مخصوصا اگر دانش آموزی داشته باشید که کنکور را پشت سر گذاشته و دیگر نیازی به کتب درسی خود ندارد

قیمت هر کیلو کاغذ باطله

قیمت هر کیلو کاغذ باطله

قیمت کیلویی کاغذ باطله دائما در نوسان است و همچون سایر مواد و ابزار، به تناسب شرایط مختلف می‌تواند به‌صورت روزانه تغییر کند. با این حال، ما به عنوان یک مرجع مطمئن، نرخ قیمت کیلویی کاغذهای باطله را به صورت حدودی در دسترس شما کاربران محترم قرار می‌دهد. قیمت‌های دقیق لحظه‌ای نیز از طریق تماس با کارشناسان ما قابل پیگیری است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *