تا کنون به کتاب ها‌ و کاغذ‌ های باطله خود فکر کرده‌اید!؟

 با کاغذ‌ هایی که استفاده شده و یا پر شده‌اند و به قول معروف جای سوزن انداختن ندارند چه می‌کنید؟! کتاب هایی را که خوانده‌اید و در گوشه کتاب خانه خاک می‌خورند را چه؟! آیا تا کنون به ذهنتان رسیده است که شاید بشود با این کتاب ها و کاغذ هایی که دیگر هیچ کاربردی در زندگی شخصی ما ندارند، بشود کاری مفید انجام داد؟! احتمالا پاسختان منفی باشد؛ اما به شما توصیه می‌کنیم با اشتیاق فراوان این مقاله را تا انتها مطالعه کنید. حتما در این باره مطالب مفید و سودمندی در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

پیک کاغذی در نظر دارد فعالیت‌ خود را به عنوان خریدار کتاب باطله و خریدار کاغذ باطله در این مطلب به شما معرفی کند. علاوه بر آن شما را نسبت به اهمیت محیط زیست و درختان نازنین مشتاق‌تر از آن که هستید کند. پس تا انتها همراه ما باشید.

خریدار کتاب و کاغذ باطله شما هستیم.

چه افرادی بیشتر به خریدار کاغذ‌ باطله و کتاب باطله احتیاج دارند؟!

جواب این سوال واضح است. افرادی بیشتر احتیاج به خریدار کاغذ‌ باطله دارند که مصرف کاغذ‌ زیادی دارند. دانشجویان، دانش‌آموزان، شاغلان مختلف مانند حسابداران، مدیران، معلمان و … عمدتا مجبور به استفاده از کاغذ‌های فراوانی هستند. متاسفانه به دلیل اینکه این افراد از یک خریدار کاغذ‌ باطله مانند پیک کاغذی ما، اطلاعی ندارند و یا نسبت به قطع و نابودی درختان بی تفاوت هستند، کاغذ‌های بلااستفاده خود را بدون استفاده مجدد دور می‌اندازند.

اما باید به تمامی شاغلان و فعال‌های اجتماعی که مجبور به  مصرف کاغذ‌های بسیاری هستند، اما با توجه به نابودی درختان احساس بدی نسبت به اجبار خود دارند، مژده بدهیم که پیک کاغذی به عنوان خریدار کاغذ باطله در کنار شما است. در اولین فرصت نزد شما خواهد آمد و کاغذ‌های باطله شما را دریافت و سپس به بازیافت تحویل می‌دهد.

اگر در نزدیکان خود فردی را می‌شناسید که به خریدار کاغذ باطله احتیاج دارد، حتما می‌توانید مجموعه پیک کاغذی را به عنوان یک خریدار کاغذ باطله معرفی کنید.

برای ارتباط با پیک کاغذی

تماس بگیرید

ماشین حمل کتاب و کاغذ باطله در محل
خریداری کاغذ باطله

قدر درختان را بیشتر بدانیم:

اگر در این مقاله درباره درختان و اهمیتی که برای کره زمین دارند صحبت می‌کنیم، به علت این است که دیدگاه پیک کاغذی به عنوان خریدار کاغذ باطله ، در جهت حفظ این موجودات دوست داشتنی است. به همین علت با خود پنداشته‌ایم که شاید این مسئله دغدغه بزرگ شما هم بشود. پس بنابراین شاید با هم بتوانیم این راستا کمک کوچکی به جهانمان کنیم.

اگر بخواهیم درباره درختان و اهمیت وجود آن‌ها صحبت کنیم، باید مقالات متعدد زیادی را در این باره بنگاریم. درختان سرمایه‌هایی هستند که حضورشان بدون شک وضعیت مفیدی را برای انسان و محیط زیست ایجاد خواهد کرد.

در حقیقت درختان ریه‌های یک اجتماع هستند. آن‌‌ها مبارزی بدون مزد و انتظار برای کاهش آلاینده‌هایی هستند که به دلایل مختلف در نقاط صنعتی دنیا پر شده‌اند. کارخانه‌جات و تردد شدید وسایل نقلیه دشمن فضای سبز و محیط ‌های زیست شده‌اند. درختان همان کمک‌کننده‌هایی هستند که‌ در این زمان می‌توانند در این مسیر، موثر واقع شود‌.

حفظ محیط زیست با جمع آوری کاغذ و کتاب باطله
با جمع آوری کتاب و کاغذ باطله محیط زیست را حفظ کنیم.

استفاده بی رویه از چوب درختان در جهت ساخت کاغذ :

 از اهمیت بدون اندازه درختان و اثرات مثبت آن‌ها بر محیط زیست صحبت کردیم . اما می‌دانیم که در این زمانه ، صنعت کاغذسازی سایه‌ تاریکی بر روی این موهبت‌های خداوند انداخته است‌. به همین دلیل به نظر ما افرادی که در جهت کاهش فعالیت‌های کاغذ سازی از چوب درختان عمل می‌کنند قطعا رفتار شایسته‌ای دارند. هرگونه فعالیتی که در زمینه کاهش قطع درختان انجام شود، می‌تواند محیط زیست را تا حد بسیاری از این خطر دور می‌کند.

حالا در این مرحله قرار است خریدار کاغذ‌ باطله ای را به شما معرفی کنیم که در همین راستا قدم برداشته است. پیک کاغذی به عنوان خریدار کاغذ باطله و تحویل آن‌ها برای بازیافت ، یکی از مهم‌ترین مسئولان کمک به محیط زیست در تهران است.

آیا می‌دانستید برای ساختن هر تن کاغذ ، ۱۸ هزار درخت به طور میانگین در سال از بین می‌روند؟! آیا می‌دانستید این درختان هر سال می‌توانند ۶kg دی اکسید کربن را برای ما موجودات به اکسیژن تبدیل کنند؟! پس از خواندن این مطلب، آیا بیشتر از گذشته احساس نیاز به خریدار کاغذ‌ باطله و تحویل آن‌ها به بازیافت را احساس نمی‌کنید؟!

اگر هنوز هم نسبت به مجموعه‌ ما به عنوان خریدار کاغذ باطله و سپس بازیافت آن‌ها، احساس شک و تردید دارید، باید بگوییم که این کار می‌تواند تاثیر بسیار زیادی در نابودی درختان داشته باشد. به طور میانگین یک چهارم درختانی که ممکن است برای فراهم کردن کاغذ‌های مورد نیاز ما از بین بروند، نجات پیدا کنند. پس کار یک مجموعه‌ای مانند پیک کاغذی به عنوان خریدار کاغذ باطله ، بدون نتیجه نخواهد بود.

به طور کلی کاغذهای باطله در خانه از ارزش و اعتباری برخوردار نیستند. به همین دلیل اغلب افراد این کاغذ‌های را به جای تحویل به خریدار کاغذ باطله ، دور می‌ریزند. در جایی که می‌توان از کاغذ‌های باطله استفاده صحیح کرد به طوری که مجددا قابلیت بهره‌برداری را داشته باشد، دور انداختن آن‌ها کار شایسته‌ای نخواهد بود.

پیک کاغذی به عنوان خریدار کاغذ باطله در چه محیطی کار می‌کند؟!

اگر درباره پیک کاغذی به عنوان خریدار کاغذ باطله بخواهید بدانید، ابتدا باید محیط کار را برایتان شرح دهیم. ما در این مجموعه، در ابتدا وانتی را به عنوان محیط شغلی برای خود برگزده‌ایم. اتومبیلی که داخل آن مزین به گل و گیاه شده است و بیرون آن را می‌توانید به شکل بسیار جالبی تماشا کنید. ما این اتومبیل را با عشق فراوان به محیط زیست و افراد کتاب‌خوان به صورتی زیبا تزئین کرده‌ایم. شاید دیدن آن در خیابان برایتان جالب به نظر برسد‌؛ بهتر است بدانید که قصد ما هم دقیقا همین است که توجه شما را به امری مهم و ضروری جلب کرده باشیم.

در این مجموعه، افرادی که تصمیم به یاری رسانی به یک مجموعه خریدار کاغذ باطله کرده‌اند برای تشویق و تشکر می‌توانند از گل‌ها و گیاهانی که پشت این وانت به همین منظور قرار داده شده است، استفاده کنند. اهدا گل به جای دریافت کاغذ‌های باطله ، امر جالبی است که با خلاقیت‌ فراوان اعضای پیک کاغذی به عنوان خریدار کاغذ باطله صورت گرفته است.

افرادی که احتیاج به خریدار کاغذ باطله و خریدار کتاب باطله دارند، می‌توانند با شماره این پیک که در سایت درجه شده است، تماس حاصل فرمایند. پیک کاغذی با تماس شما، بلافاصله و در اولین فرصت جهت خرید کاغذ‌های باطله و کتاب‌های باطله به سمت شما روانه می‌شود. در همین زمان است که شما به عنوان تقدیر می‌توانید گل دریافت کنید.

جمع آوری کتاب و کاغذ باطله در محل

چرا سرانه مطالعه کشور پایین آمده است؟!

یکی از مهم‌ترین دلایلی که می‌توان درباره کاهش علاقه مردم نسبت به کتاب نام برد، بالا رفتن قیمت آن است. خرید کتاب نو از یک کتاب‌فروشی شاید برای برخی از افراد گران تمام شود. متاسفانه این مسئله این روزها پرنگ‌تر از گذشته شده است‌. بنابراین باید روشی را اتخاذ کرد که بتوان به کمک آن، این مشکل را حل کرد.

مجموعه پیک کاغذی ، با شغلی به عنوان خریدار کتاب باطله توانسته است تا حدودی به شما در این زمینه کمک کند. اما چگونه؟!

پیک کاغذی به عنوان خریدار کتاب باطله ، از خانواده‌ها و افرادی که کتاب های خود را احتیاج ندارند، آن‌ها را خریداری می‌کند. سپس این کتاب ها در سایت پیک کاغذی با قیمت مناسب‌تر به فروش می‌رسد. زمانی که مجموعه ما به عنوان خریدار کتاب باطله ، کتاب‌های خوانده شده و غیر ضروری یک خانواده و یا یک فرد را خریداری می‌کند، به صورت آنلاین در اختیار سایر شهروندان قرار می‌هد. در حقیقت علاوه بر پایین بودن قیمت کتابی که قبلا استفاده شده، شما به نسبت هزینه و زمان کمتری را برای خرید کتاب صرف خواهید کرد.

برای ارتباط با پیک کاغذی

تماس بگیرید

ماشین حمل کتاب و کاغذ باطله در محل

تقدیم کردن کتاب به سایر انسان‌ها به عنوان امری شایسته:

زمانی که کتابی خریداری می‌شود، ممکن است پس از یکبار مطالعه ، دیگر برای صاحبش استفاده و کاربردی نداشته باشد. کتاب های رمان و داستان ها ، کتاب هایی که درسی هستند و پس از یک دوره تحصیل دیگر مناسب برای محصل نیستند، جزو همین دسته کتاب ها محسوب می‌شوند.

در این زمان، کاری شایسته‌ است که کتاب را به جای نگه داشتن در کنج کتابخانه ، به افرادی که به آن احتیاج دارند و علاقه‌مند به داشتن آن‌‌ها هستند دهیم‌. اما ممکن است اطراف ما کسی کتاب باطله ما را احتیاج نداشته باشد. در این زمان است که به یک خریدار کتاب باطله محتاج خواهیم بود. به طور کلی فعالیت پیک کاغذی به عنوان یک خریدار کتاب باطله دقیقا در همین راستا است.

کتاب و کاغذ باطله

فعالیت پیک کاغذی به عنوان یک خریدار کتاب باطله :

فعالیت مجموعه ما در زمینه خریداری کتاب باطله دقیقا مانند خرید کاغذ باطله است. پس از دریافت کتاب‌های شما، شما از طرف مجموعه ما گل‌هایی را به عنوان هدیه دریافت خواهید کرد که می‌تواند انگیزه شما برای ادامه این مسیر را بیشتر کند. پیک کاغذی در حقیقت تصمیم دارد شما را با یک روش انسان‌دوستانه با فعالیتی مثبت در جهت حفظ محیط زیست آشنا کند.

کتاب هم درختان زیادی را نابود می‌کند :

کتاب‌ها هم از کاغذ تهیه شده‌اند. برای تهیه هر کتاب، باید کاغذ‌های زیادی تولید شود. و برای هر یک کتاب که توسط یک فرد نوشته می‌شود، باید تعداد زیادی کتاب توزیع گردد. به همین منظور کتاب‌ها هم عامل نابودی درختان و در نتیجه آسیب رساندن به محیط زیست می‌شوند.

این روزها کتاب ها به صورت مجازی و یا صوتی مورد استفاده افراد قرار می‌گیرند. بسیاری از انسان‌ها از این روش برای کاهش استفاده از کتاب های کاغذی بهره می‌برند. اما هنوز هم افرادی هستند که برای مطالعه کتاب ، احتیاج به لمس آن دارند و لزوما باید کتاب کاغذی در دست داشته باشند. برای چنین افرادی، توصیه ما خرید از سایت پیک کاغذی است. این سایت به عنوان یک خریدار کتاب باطله ، از خرید یک کتاب نو و در نتیجه تولید مجدد آن جلوگیری می‌کند.

فنگ شویی و نگهداری کتاب ها :

شاید نام فنگ‌شویی را شنیده باشید. اگر نشنیده‌اید، باید بگوییم که روش و فنی باستانی در چین وجود دارد که در صنعت دکوراسیون و چیدمان منزل کاربردهای فراوانی داشته است. هنوز هم این روش را برای چیدن وسایل منزل و یا محل کار استفاده می‌کنند.

در حقیقت این روش باعث افزایش گردش انرژی مثبت در محل زندگی و یا کار افراد می‌شود. موفقیت، سلامتی و احساس خوشبختی از جمله مزیت‌های گردش انرژی مثبت در محیط است. به همین دلیل اصولی که فنگ‌شویی به افراد پیشنهاد می‌کند، بسیار جالب و شگفت آور است.

یکی از مسائلی که این اصل، برای افراد مشتاق توصیه می‌کند، عدم نگه‌داری وسایلی است که مورد استفاده‌ای در زندگی ندارند. این اصل شامل حال کتاب ها نیز می‌شود. فنگ‌شویی به افراد گوشزد می‌کند که نگه‌داری کتاب‌هایی خوانده شده و دیگر هرگز مطالعه نخواهد شد، نباید در خانه بماند. چرا که این کار منجر به ثابت ماندن ذهنیت انسان می‌شود. همچنین رکود انرژی مثبت را در پی خواهد داشت. پس باز هم یک خریدار کتاب باطله به کمک ما خواهد آمد؛ که هم با خارج کردن کتاب هایی که کاربردی در زندگی ما ندارند، انرژی را بیشتر در زندگی به جریان بیندازد، و هم به افرادی که به چنین کتاب‌هایی احتیاج دارند، کمک رسانی شود.

کتاب و کاغذ باطله

حوزه فعالیت پیک کاغذی در کجاست؟

پیک کاغذی در سراسر استان تهران و استان البرز در کنار شماست.
کافی است با ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت در محل شما برای خرید کتاب دست دوم و یا کاغذ باطله حضور یابیم.

 • بنابراین ما خریدار کاغذ ( کتاب دست دوم ) در تمامی مناطق تهران از جمله پاسداران ، غرب تهران ، شمال تهران ، جنوب تهران ، شرق تهران ، سعادت آباد ، مولوی ، مرزداران ، گرگان ، گاندی ، کوهک ، کامرانیه ، قرچک ، اقدسیه ، شادآباد ، تجریش ، صادقیه ، ولیعصر ، ونک ، تهرانپارس ، پونک ، شریعتی ، انقلاب ، آزادی ، نازی آباد و سایر نقاط تهران هستیم.
 • و همچنین خریدار کاغذ ( کتاب دست دوم ) در تمامی مناطق البرز از جمله هفت تیر ، هشتگرد ، میدان نبوت ، مهرویلا ، مهرشهر ، منظریه ، ملارد ، سرآسیاب ، مصباح ، مشکین دشت ، محمدشهر ، ماهدشت ، مارلیک ، گوهردشت ، گلشهر ، کمالشهر ، فردیس ، عظیمیه ، شهریار ، اندیشه ، حصارک ، آزادگان ، باغستان و سایر نقاط تهران هستیم.

ما در شهرهای همدان ، اصفهان ، شیراز و اهواز و نقاطی خارج از تهران و کرج متاسفانه امکان خدمات رسانی نداریم.

قیمت کاغذ باطله

ما در پیک کاغذی ، آخرین قیمت روز برای خرید کاغذ باطله را در نظر میگیریم ، خرید کاغذ باطله جزئی درب منزل شما در محل های گفته شده با هماهنگی قبلی انجام می شود.

سخن پایانی:

دیگر نیازی به توضیح نیست که ارزش و اعتبار خریدار کتاب باطله و کاغذ باطله در یک جامعه تا چه اندازه‌ای است. پیک کاغذی با در پیش گرفتن این روش، توانسته است با یک تیر چندین نشان مختلف را هدف بگیرد. این مجموعه هم به شما در کاهش کاغذ‌ها و کتاب‌هایی که مورد استفاده‌ای ندارد کمک می‌کند و هم از این وسایل در جهت مثبت بهره می‌برد. علاوه بر این مورد، پیک کاغذی در جهت کاهش قطع درختان و حفاظت از محیط زیست قدم‌های کوچک اما موثری را برداشته است. پس قدردانی ما از این خریدار کتاب باطله و کاغذ باطله باید فراتر از این حرف‌ها باشد.

آن‌ها برای تقدیر و تشکر از شما عزیزانی که این مجموعه را با این هدف یاری داده‌اید، گل‌های بسیار زیادی که در محیط کاری جالبشان کنار گذاشته‌اند، هدیه می‌دهند. بنابراین انگیزه شما را چندین برابر افزایش خواهند داد.

مجموعه ی پیک کاغذی قطعا مطمئن تر از آگهی های دیوار در خدمت شما خواهد بود.

برای ارتباط با پیک کاغذی

تماس بگیرید

ماشین حمل کتاب و کاغذ باطله در محل

One thought on “خریدار کاغذ باطله – خریدار کتاب باطله و دست دوم در محل ( بالاترین قیمت )

 1. پرهام گفت:

  من از خدمات خرید کاغذ باطله و کتاب باطله شما استفاده کردم واقعا فوق العاده بود.

  1. sina hosseini گفت:

   بسیار از رضاییتان خرسندیم.

 2. h.m گفت:

  قیمت خرید کاغذ باطله چقدر هست ؟

  1. sina hosseini گفت:

   با سلام لطفا برای اطلاع از قیمت کاغذ باطله با این تماس بگیرید.
   tel:+989198139950

 3. سمانه لطفی گفت:

  سلام ممکنه قیمت کاغذ باطله رو بفرمایید. و این که محدوده جنوب تهران هم تشریف میارید؟؟

  1. sina hosseini گفت:

   سلام
   بله محدوده جنوب تهران رو هم به تمامی پوشش می دهیم.
   برای اطلاع از قیمت هم لطفا با شماره tel:+989198139950 تماس بگیرید.

 4. r.f گفت:

  چقدر مراحل بازیافت کاغذ و کتاب باطله جالب بود ، ممنون بابت ویدیویی به این قشنگی که قرار دادید.

  1. sina hosseini گفت:

   با توجه به مصرف روزانه کاغذ باطله در زندگی روزمره، در اکثر مواقع پس از مصرف کاغذ، کاغذهای باطله دور ریخته میشود و استفاده دوباره‌ای از کاغذهای باطله نمی‌شود.
   در حالیکه با بازیافت هر تن کاغذ باطله از قطع ۱۷ اصله درخت جنگلی جلوگیری می‌شود. امیدواریم هر چه سریع تر به عمق این جمله ساده اما معروف پی برده شود که “کاغذ زباله نیست”

 5. Mohammad گفت:

  شما خریدار روزنامه باطله هم هستید؟
  اگر خریداری روزنامه باطله انجام میدید کیلویی قیمت گذاری میشه؟

  1. sina hosseini گفت:

   با سلام
   بله کتاب دست دوم و کاغذ های باطله از جمله روزنامه هم خرید داریم. کاغذ های باطله شما با باسکول در محل اندازه گیری می شود.
   برای اطلاعات ببیشتر می تونید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

 6. Mehrdad گفت:

  چقدر مراحل بازیافت کاغذ جالبه😃

 7. پژمان گفت:

  من کلی کاغذ باطله دارم ، شما خریدار کاغذ باطله هستید ؟
  چند کیلو باید کاغذ باطله داشته باشم تا شما بیاید برام ببریدشون ؟

 8. احمد گفت:

  بسیار عالی من از خدمات خریدار کاغذ باطله شما استفاده کردم خیلی عالی هستید ، هم برخورد شما ، هم جمع آوری و هم نظمی که دارید قابل ستایش و خیلی عالی هستید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *