خریدار انواع کاغذ و کتاب باطله

خرید کتاب باطله با قیمت روز

برای خرید کتاب باطله از سراسر کشور، با قیمت منصفانه و بدون واسطه با ما تماس بگیرید.

خرید انواع کاغذ های مصرفی شما در محل با قیمت بالا بدون واسطه در محل و توزین با ترازوی دیجیتال،حضور در محل شما در تهران کمتر یک ساعت قیمت هر کیلو کاغذ باطله بر حسب تناژ و کیفیت متغییر است. کتاب باطله،پرونده باطله،روزنامه باطله، برگه A4 باطله استفاده شده و … جزء کاغذ ضایعات میشود که هرکدام از اینها بسته به کیفیت و وزن قیمت های مختلفی دارد.

در کارخانه بازیافت کاغذ ،هرکدام از ضایعات سلولزی که قابل تجزیه هستند به محصولات گوناگونی تبدیل میشود برای همین قیمت های  کاغذ باطله مختلف میباشد.

به جهت ثابت نبودن قیمت دلار و بطبع ثابت نبودن قیمت کاغذ،برای آگاهی از قیمت روز تماس بگیرید.

از کاغذ باطله چه استفاده ای می شود

تولید کاغذ از کاغذ باطله  به دلیل ارزانی مواد اولیه، کسب و کار مناسبی است که افراد ضمن حفاظت از محیط زیست و اشتغال‌ زایی از سود مناسبی نیز برخوردار می شوند. از کاغذهای باطله می ‌توان در تولید انواع فلوتینگ، کرافت و لاینر، خمیر کاغذ، تیشو، مقوای دوبلکس، مقوای صنعتی و… استفاده کرد.

تولید کاغذ از کاغذباطله

الیافی که در ساخت کاغذ به‌ کار می ‌رود معمولاً طبیعی و شامل سلولوز است؛ و به دو روش شیمیایی و فیزیکی است. به این صورت که الیاف سلولوزی را در آب قرار می ‌دهند تا رطوبت کافی جذب و حالت خمیری و نرم پیدا کند. سپس بر روی یک صفحه شبکه ‌ای قرار می ‌دهند تا خشک شود و حالت یک ‌دست پیدا کنند. الیاف نیز با از دست دادن رطوبت خود به یکدیگر نزدیک می ‌شوند و در نقاطی که روی یکدیگر قرار گرفته‌اند یک پیوند شیمیایی ایجاد می ‌شود که این الیاف را به هم متصل می‌ کند.

از کاغذ باطله چه استفاده ای می شود

مراحلی که کاغذ باطله طی می کند چیست

برای اینکه کاغذ باطله از دست مصرف کننده بدست کارخانه تولید کاغذ باطله برسد، مراحل ذیل باید طی شود:
•    تماس خریدار با تولید کننده کاغذ باطله و هماهنگی با او
•    جمع‌آوری کاغذهای باطله توسط تولید کننده کاغذ باطله
•    جمع‌آوری این کاغذها توسط خریدار کاغذ باطله
•    جابجایی، دسته بندی و انتقال کاغذهای باطله به کارخانه توسط خریدار کاغذ باطله

خریدار کتاب باطله ، خرید کاغذ باطله

روش های جمع آوری کاغذ باطله

برای جمع آوری کاغذهای باطله روشهای مختلفی وجود دارد. بدون توجه به نوع کاغذ باطله و اینکه چه کسی آن‌را جمع‌آوری می‌ کند، کارخانه‌ها کاغذ باطله مورد نیاز خود را از تجار تهیه می‌ کنند. معمولا، کارخانه‌های بازیافت بزرگ یک بنگاه جمع آوری کاغذ دارند که کارشان جمع آوری و تدارک مواد اولیه کارخانه است. این روش، سبب اطمینان خاطر مدیریت کارخانه می ‌شود. این بنگاه‌ها آن‌قدر توانمند هستند که حتی برای سایر کارخانه‌ها هم می‌توانند مواد اولیه فراهم کنند.

جمع آوری کاغذ باطله توسط تولیدکنندگان

خرید کتاب باطله

بر روی کاغذهای باطله، پس از جمع ‌آوری، باید کار شود. معمولا این کاغذها با دست دسته ‌بندی می ‌شوند که عملی بسیار وقت گیر است. کیفیت کاغذ باطله جمع‌ آوری شده میزان کار لازم روی آن را مشخص می‌کند.
تفکیک و ‌بندی به روش‌های زیر انجام می‌شود:
•    تفکیک انبوه که کم و بیش روی یک تسمه انجام و سپس کاغذ به عدل تبدیل می ‌شود.
•    تفکیک روی زمین و سپس انتقال مواد به‌ وسیله یک نقاله برای تبدیل کاغذ به عدل، در این روش، معمولا کیفیت جداسازی مطلوب نیست و برای تهیه کاغذهای درجه دو مناسب است.
•    دسته بندی روی تسمه سریع ‌السیر که روی آن کاغذ معمولا به شش دسته تقسیم می ‌شود. این روش برای ‌بندی کاغذهای باطله جمع ‌آوری شده به وسیله بانک کاغذ و کاغذهای باطله اداری و بریده‌های چاپ‌خانه مناسب است.
•    دسته بندی روی میز، این روش خیلی کند است و صرفا برای دست چین کردن به منظور تهیه کاغذهای درجه یک و سفید از الیاف بازیافتی مناسب است.

لطفا اگر مشغول مطالعه این مطالب هستید، سعی کنید با اشتراک گذاری آدرس و شماره های تماس ما،نقشی در این صنعت داشته باشید .وقت شناسی و حضور به موقع در محل شما از مزایایی است که ما جامه عمل به آن پوشانده ایم و نام نیکی در عرصه بازیافت کاغذ باطله برای خود دست و پا کرده ایم.

ایران عزیز ما از کشورهای نوپا در زمینه تبدیل ضایعات کاغذ می باشد و با آگاهی و کوشش شهروندانش، با توجه با جمعیت بالایی که دارد،از کشورهای پیشرو در این زمینه باشد. امید داریم در آینده به فرزندان تلاشگر و نیک ایران زمین افتخار کنیم و با درایت ملت عزیزمان سهمی در حفظ اکوسیستم کره زمین داشته باشیم. ما باید به فرزندانمان نحوه جداسازی زباله ها را بیاموزیم و به آن ها بگوییم، همه زباله ها آشغال نیستند و قابلیت تبدیل به مواد تازه را دارند .

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 دیدگاه‌ برای “خرید کتاب باطله با قیمت روز”