مجموعه پیک کاغذی خریدار کتاب کهنه با قیمت مناسب و البته خیلی سریع وفقط با یک تماس . احتمالا بخش اعظمی از انباری شما را کتاب باطله های دوران دبیرستان و دانشگاه پر کرده است. مخصوصا اگر دانش آموزی داشته باشید که کنکور را پشت سر گذاشته و دیگر نیازی به کتب درسی خود ندارد. در این زمان است که می توانید با شماره های داخل سایت تماس بگیرید تا نمایندگان ما در اسرع وقت در محل حاضر شده و با قیمت مناسبی کتاب های باطله شما را خریداری نمایند.

فروش کتاب های باطله به پیک کاغذی مزایای زیادی دارد که مهمترین آنها را می توان کسب درآمد از فروش کتاب های باطله، خالی شدن انباری و کمد کتاب ها، ایجاد درآمد برای پرسنل بازیافت کاغذ، بازیافت اصولی کتاب های باطله؛ دریافت مبالغ برای خرید کتاب های جدید و در انتها حفظ محیط زیست است.

با مراجعه پرسنل به محل کتاب های باطله بر اساس کیفیت کاغذ تقسیم بندی می شوند. سپس کتاب ها وزن شده و هزینه نهایی براورد می شود. قیمت کتاب باطله به صورت کیلویی است و بین کتاب های با کاغذ با کیفیت و بی کیفیت تفاوت قیمت وجود دارد. از این رو کتاب ها بررسی شده، از لحاظ کیفیت کاغذ دسته بندی و وزن می شوند. بهای محاسبه شده در محل تقدیم می شود.

 

خریدار کتاب کهنه

 

خریدار کتاب کهنه 

خرید کتاب باطله های خود را به ما بسپارید تا در کمترین زمان ممکن نمایندگان خود را به محل اعزام نماید. یکی از خدمات ما که صنعت کاغذ را از رقیبان خود مستثنی نموده است حضور به موقع و سریع نمایندگان خرید است. این نماینده در زمان کوتاهی جهت بررسی وضعیت کاغذها و کتاب های باطله شما به محل اعزام می شود. پس به شما پیشنهاد می دهیم ابتدا تمام آنچه به عنوان کاغذ و کتاب برای دور ریختن دارید جمع کرده و سپس با ما تماس بگیرید.

از افرادی که بیشترین کتاب های باطله را در کمد خود دارند می توان به جوانانی اشاره داشت که به تازگی در کنکور شرکت می کنند. از آنجایی که کتاب های کنکور هر ساله تغییر می کنند استفاده مجدد آنها توسط دیگر افراد مقدور نیست. پس به شما پیشنهاد می کنیم بعد از موفقیت در کنکور قبل از اینکه کیفیت کتاب های شما از بین برود آنها طبقه بندی کرده و بفروش برسانید. با این کار بهترین روش برای بازیافت کتاب ها را انتخاب کرده اید به طوری که در هم درآمد مناسبی از این راه به دست آورده و هم از بریده شدن بیشتر درختان پیشگیری شده است. کتاب های شما اگر رنگی باشند برای ساخت کارتن و کتاب های غیر رنگی برای تولید دستمال تیشو کاربرد دارند.

حتی بعد از اتمام دوران دانشگاه نیز با خیل عظیمی از جزوه ها و کتاب هایی مواجه هستید که دیگر نیازی به آنها نخواهید داشت. تفاوتی ندارد که چه میزان کاغذ، جزوه و کتاب داشته باشید همه آنها را به ما بسپارید.

پیک کاغذی

 

خرید کتاب باطله در شهرستان چگونه انجام می شود؟

پیک کاغذی در شهرستان ها نیز نمایندگی فعال دارند. تفاوتی ندارد که در کدام شهر ایران زندگی می کنید روش کار صنعتِ کاغذ یکسان است. با تماس با شماره های داخل سایت نمایندگان ما در شهرستان به محل شما اعزام شده و کتاب های باطله، روزنامه، کاغذ و اسناد شما از هم جدا می شوند، طبقه بندی شده و وزن می شوند. بر اساس وزن کتاب های مبلغ مشخصی به شما پرداخت خواهد شد.

این کار در شهرستان ها با سرعت بیشتری نیز انجام می شود؛ چرا که بر خلاف تهران در شهرستان خیابان ها خلوت تر است و ترافیک کمتری وجود دارد. این را بدانید که مبالغی که بابت خرید کتاب باطله به شما پرداخت می شود در مقابل با لطفی که شما به محیط زیست می کنید قابل مقایسه نیست. با دور انداختن کتاب ها کاغذ آنها در اثر آفتاب و باران از بین می رود و عملا امکان بازیافت آنها وجود نخواهد داشت.

گالری

فهرست مطالب

این عنوان است

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است

این عنوان است

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است
اینجا کلیک کنید

مطالب دیگر وب سایت ما

شیوه صحیح مطالعه کدام است؟

شیوه صحیح مطالعه کدام است؟

شیوه صحیح مطالعه ؛ یکی از بزرگ‌ترین موانع موفقیت دانش‌آموزان، معضل فراموشی است. اگر از دانش‌آموزان دبیرستانی یا کنکوری این سؤال را مطرح کنید که بزرگ‌ترین مانع پیش رویشان در درس خواندن چیست، احتمالاً با یکی از دو پاسخ زیر مواجه می‌شوید

خریدار کتاب کهنه

خریدار کتاب کهنه

مجموعه پیک کاغذی خریدار کتاب کهنه با قیمت مناسب و البته خیلی سریع وفقط با یک تماس . احتمالا بخش اعظمی از انباری شما را کتاب باطله های دوران دبیرستان و دانشگاه پر کرده است. مخصوصا اگر دانش آموزی داشته باشید که کنکور را پشت سر گذاشته و دیگر نیازی به کتب درسی خود ندارد

قیمت هر کیلو کاغذ باطله

قیمت هر کیلو کاغذ باطله

قیمت کیلویی کاغذ باطله دائما در نوسان است و همچون سایر مواد و ابزار، به تناسب شرایط مختلف می‌تواند به‌صورت روزانه تغییر کند. با این حال، ما به عنوان یک مرجع مطمئن، نرخ قیمت کیلویی کاغذهای باطله را به صورت حدودی در دسترس شما کاربران محترم قرار می‌دهد. قیمت‌های دقیق لحظه‌ای نیز از طریق تماس با کارشناسان ما قابل پیگیری است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *